Inginer Calitate - Nadab, Chisineu-Cris

ALCOA FUJIKURA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Rezolvarea cerintelor clientului si stabilirea planurilor de actiune;
- Gasirea de solutii pentru corectarea problemelor de calitate;
- Coordonarea echipei de auditori de produs;
- Pregatirea documentatiei de calitate ceruta de client.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta in domeniul calitatii constituie un avantaj;
- Cunostinte operare PC (MS Office);
- Bune cunostinte de limba engleza (limba maghiara/germana constituie avantaj);
- Disponibilitate de a calatori.

BENEFICII OFERITE

Transportul este asigurat de companie atat pe ruta Arad - Nadab cat si Salonta (jud. Bihor) - Nadab, tichete de masa.

Alcoa este liderul mondial in domeniul capacitatilor de metalurgie a aluminiului si cel de-al doilea mare producator de aluminiu. Alcoa este cel mai mare producator de alumina pe plan mondial, avand cea mai mare capacitate de productie.