Inginer calitate (masuratori 3D), Fabrica centuri de siguranta

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea masuratorilor conform ordinelor de inspectie;
- Masurarea pe masina 3D sau masurarea conventionala a pieselor primite de la furnizori;
- Elaborarea rapoartelor de masurare pentru componentele planificate la inspectie;
- Elaborarea programelor pentru masinile de masurat 3D.

CERINTE

- Studii superioare tehnice (avantaj profil mecanic);
- Experienta practica in utilizarea mijloacelor de masurare 3D-minim 1 an;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Cunostinte de operare PC ( Pachetul MS Office );
- Persoana cu abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- indemanare, rapiditate, rezistenta la stres;
- Domiciliul stabil in judetul Arad.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant bazat pe competenta si evolutie profesionala;
- Posibilitatea de avansare profesionala;
- Conditii de munca la standarde internationale;
- Tichete de masa din prima zi de lucru;
- Servicii medicale gratuite;
- Transport asigurat din judetul Arad.

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America