Hostess

Fly Models & Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participarea la diferite evenimente: targuri, expozitii, receptii, petreceri, baluri: intampina invitatii, intretin buna desfasurare a evenimentului, conduc invitatii la mese, etc.

CERINTE

Cautam fete cu varsta cuprinsa intre 17-27 ani, inaltime peste 1.65 m, greutate proportionala cu inaltimea.
Aspect fizic placut
Cunoasterea unei limbi straine
Atitudine pozitiva
Persoana sociabila si comunicativa
Persoanele care indeplinesc aceste cerinte si doresc sa intre in lumea modellingului sunt rugate sa trimita poze format jpg., cat mai clare si datele personale (nume, prenume, varsta, pras de domiciliu, telefon, inaltime, greutate, dimensiuni: bust-talie-sold)

BENEFICII OFERITE

Fiecare candidat sa specifice pentru ce post aplica!

Castingul se face prin selectare dupa pozele trimise.
Doar persoanele selectate vor fi contactate si programate la un interviu.

Agentie de manechine si fotomodele, hostess, promote, sampling.