Group Manager

Omicron PM. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea de personal si dezvoltarea afacerii in zona de resedinta.

Un loc de munca ideal -Part-time;full time

Se adreseaza :
-oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit.
-SALARIATILOR-care vor sa-si construiasca o alternativa-o afacere proprie in timpul liber pe linga servici sau un cistig suplimentar.
-STUDENTILOR -care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie + un venit suplimentar.

CERINTE

Persoane comunicative, ambitioase, responsabile,
dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe .

studii superioare sau in curs de finalizare indiferent de profil,
evantual liceu sau postliceala.

Avantajele acestei activitati:
- se face in timpul liber, circa 2-3 ore pe zi sau de 2-3 ori pe saptamina ritmul dvs. il stabiliti in functie de scopurile personale.

BENEFICII OFERITE

-Instruire gratuita
CARIERA bazata pe performanta
-Comisioane de echipa
-Protectii sociale
-Renta de recunoastere a muncii

-Afacere proprie ; costuri zero

-Concediu platit de firma (vacante strainatate)
-Venituri europene

Cautam doar persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile.

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA
Management
Agentie de recrutare