Personal Productie

Propaganda Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal realizare productie publicitara
Realizare diverse etape ale productiei: colantare vitrine si autoturisme, productie bannere, mesh-uri, casete luminoase, tampografie, ...

CERINTE

* Slujba oferita este full time si pe termen lung
* Punctualitate, seriozitate, abilitate de munca in echipa si cu echipa
* Disponibilitate pentru program prelungit - daca este necesar -
* Capacitatea de integrare la locul de munca si de invatare a celorlalte obiecte de activitate
* Categoria B constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

* Slujba pe termen lung
* Posibilitatea de calificare la locul de munca
* Bonusuri in functie de capacitatea de integrare

Firma de productie publicitara in Arad, producem de la carti de vizita, flyere, casete luminoase, banere, colantari masini, pana la gravuri de mari dimensiuni (1,5 m), reproduceri tablouri, stampile, inscriptionari pe tricouri, sepci, pixuri, brichete.