Gestionar magazie

Elcoteq Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si gestionarea produselor achizitionate
- Eliberarea componentelor din magazine conform procedurilor interne ale companiei
- Participa la realizarea periodica a inventarului din magazine
- Evidenta si gestiunea materialelor din stoc
- Introducerea in sistem a documentelor aferente gestiunii

CERINTE

- Studii medii (minim liceu)
- Cunostinte bune de utilizare a PC-ului (Excel)
- Experienta in gestionarea materialelor
- Persoana ordonata, organizata, dinamica

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Mediu de lucru conform standardelor internationale Elcoteq
- Bonus de performanta
- Bonuri de masa
- Transport gratuit
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere

Elcoteq SE este producator lider in Servicii si Produse Electronice Integrate(IEMS- Integrated electronics manufacturing services) si activeaza pe piata industriei comunicatiilor.

Compania opereaza in 16 tari din patru continente si are un numar de aproximativ 25,000 angajati. Elcoteq SE este listata la Bursa din Helsinki. Pentru mai multe informatii puteti vizita pagina noastra de internet www.elcoteq.com.

In Romania, Elcoteq are operatiuni in Arad. Fabrica din Arad a fost infiintata in 2006. Asamblam produse electronice pentru clientii nostri din tehnologia comunicatiilor, avand in prezent aproximativ 450 de angajati.