GESTIONAR DEPOZIT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important distributior de materiale pentru tamplaria din PVC si aluminiu si materiale de constructii.

Descrierea postului vacant:
Principalele sarcini si atributii ale postului vizeaza gestionarea fizica si srciptica a stocului de produse;

In acest sens, ca atributii spcifice mentionam:
- responsabil de completarea documentelor necesare receptiei, depozitarii si eliberarii produselor din depozitul firmei;
- responsabil de pregatirea marfii pentru livrarea la clientii firmei;
- responsabil de verificarea stocurilor si termenelor de valabilitate ale produselor din depozit;
- responsabil de operarea zilnica in programul de gestiune specific datelor de stocuri;
- participa la sesiunile de inventar periodice din cadrul depozitului;
- asigura raportari periodice legate de situatia la zi a stocurilor de produse din depozit;

CERINTE

- cunostinte de gestiune (constituie un avantaj expereinta intr-o pozitiei similara);
- cunostinte de operare PC;
- abilitati de planificare, organziare a activitatilor zilnice;
- abilitati de amenajare ergonomica a spatiului din interiorul depozitului;
- personalitate onesta, muncitoare, dorinica de apreciere profesionala;

BENEFICII OFERITE

- salarizare constand in salarizare fixa+bonusuri in functie de performantele la locul de munca;
- bonuri de masa in functie de timpul efectiv lucrat;
- mediu de lucru relativ tanar, dinamic;