Gestionar

ALBALACT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura implementarea procedurilor companiei in cadrul departamentului;
- Urmareste indeplinirea obiectivelor departamentului;
- Coordoneaza intreaga activitate a depozitului in vederea evitarii disfunctionalitatilor;
- Controleaza si raspunde de stocul de marfa existent;
- Lucreaza si respecta cu strictete regula FIFO;
- Se asigura ca intreaga activitate se desfasoara in conformitate cu legislatia in domeniu;
- Controleaza respectarea normelor de protectia muncii, DSV si PSI.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienta relevanta in gestionarea produselor proaspete (min 3 ani);
- Persoana ordonata, organizata;
- Cunostinte operare calculator (Microsoft Office);
- Cunostinte despre legislatia specifica domeniului.

BENEFICII OFERITE

- Pachet de beneficii motivant
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara, profesional in plina dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

Producator Lactate
Brand: Fulga, De Albalact, Zuzu