Financial Controller (PC04AND) - Arad

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatilor contabile;
- Prelucrarea contabila a documentelor (declaratii fiscale, plati, depunere documente);
- Gestionarea cadrului de lucru in domeniul financiar contabil;
- Asigurarea relatiei cu bancile;
- Intocmirea rapoartelor de control financiar catre grup

CERINTE

- Studii universitare in Economie, Financiar sau Contabilitate;
- Experienta pe o pozitie similara de minim 3 ani intr-o companie multinationala;
- Buna cunoastere a proceselor financiare
- Cunostinte limba engleza sau franceza nivel avansat (conversational si scris);
- Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului (Excel, SAP, Lotus Notes, alte softuri specifice)
Profil:
- Dinamism, creativitate, asertivitate;
- Capacitate de luare a deciziilor si asumare a responsabilitatii;
- Perseverenta, rigurozitate;
- Capacitate de analiza si sinteza in rezolvarea problemelor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Cursuri de formare profesionala in cadrul Grupului

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale in domeniul Capitalului Uman,
La intrebarile tale... - noi iti oferim raspunsuri
La nevoile tale... - noi venim cu solutii
Obiectivele tale... - noi te sprijinim sa le atingi

Acum iti oferim sansa de a te alatura unei echipe dinamice, intr-o importanta companie multinationala, in expansiune pe piata romaneasca si de a te perfectiona si afirma profesional in domeniul financiar.
Indeplinesti conditiile noastre pentru postul de Financial Controller? Trimite aplicatia ta si pe adresa pluri@pluri.ro