ELECTRICIAN PENTRU MONTAJ DE MANSOANE ELECTRICE SI CONSTRUCTII DE POSTURI (CENTRE) DE TRANSFORMARE DE TENSIUNE INALTA SI MEDIE

InterWork, S.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta profesionala:
Minim 5 ani de experienta in:

- Montaj de mansoane si intretinere de linii electrice subterane de tensiune inalta si medie.
- Montaj de mansoane si capete terminale subterane de tensiune inalta si medie.
- Intretinere completa in cadrul posturilor de transformare.

CERINTE

Altele:
- Varsta cuprinsa intre 25 si 40 ani
- Excelenta forma fizica
- Se cere responsabilitate si capacitate de munca
- De preferat sa aveti carnet de conducere tip B sau/si C

BENEFICII OFERITE

COMPANIA:
Este o companie multinationala din Spania care isi desfasoara activitatea in sectorul servicii si ocupa o pozitie de lider pe piata retelelor de distributie electrica.

OFERTA:
- Destinatie: Santander, La Rioja ori Navarra
- Incadrarea in firma cu categoria profesionala de Oficial 3ª, cu posibilitati de avansare profesionala
- Salariu atractiv
- Perioada de proba: 1 luna
- Se cere disponibilitate pentru a lucra ore extra si orar variabil, inclusiv zile festive
- Contract initial de 6 luni, cu posibilitatea de a-l renova
- Asigurarea sanitara si de accidente este inclusa
- Nu se cere sa cunoasteti limba spaniola
- Vacanta: 12 zile oficiale de sarbatoare si o luna de vacanta pe an.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma spaniola de recrutare de personal calificat