ECONOMIST, Departamentul Controlling

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea procesului de planificare al investițiilor pentru următorii ani fiscali în cadrul bugetului și planificarea costurilor cu amortizarea mijloacelor fixe;
Urmărirea și controlul investițiilor la fabrica de centuri și departamentele centrale din cadrul Takata Romania;
Urmărirea și controlul tooling-urilor aferente fabricii de centuri.

CERINTE

Studii superioare economice / inginerie economică;
Persoană activă, cu iniţiativă şi capacitate de analiză şi sinteză;
Experienţă în domeniul economic - minim 1 an;
Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat;
Cunoştinţe de operare PC ( Pachetul MS-Office ).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte motivant, bazat pe competenta si evolutie profesionala
Conditii de munca la standarde occidentale
Posibilitati de training si dezvoltare a carierei intr-o echipa tanara si dinamica

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America