Director zonal de distributie

IMPEX BOCK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si supervizeaza echipa de agenti livrare (presell) pentru judetele AR, TM, CJ, BH, CS, HD, MM, SM, SJ, BN
- Dezvolta si aplica strategii de optimizare si eficientizare a livrarilor catre client
- Gestioneaza si controleaza nivelul stocurilor
- Asigura necesarul de marfa pentru a acoperi cerinta clientilor
- Elaboreaza strategia echipei si coordoneaza activitatea acesteia astfel incat sa se atinga indicatorii stabiliti
- Intocmeste rapoarte specifice privind activitatea echipei

CERINTE

- Experienta relevanta in distributie (distributia FMCG reprezinta avantaj)- minim 2 ani
- Experienta in conducerea unui colectiv de minim 5 subordonati - minim 2 ani
- Excelent organizator, abilitati de coordonare, motivare si supervizare orientat spre rezultate
- Capacitate de a lucra in echipa
- Excelente abilitati de comunicare, negociere si planificare
- Cunostinte bune despre piata de FMCG locale si din judetele limitrofe
- Cunostinte bune de operare pe calculator: e-mail, Word, Excel
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva, bazata pe performanta
- masina de serviciu;
- telefon
- PC

SC Impex BOCK SRL este o companie romaneasca cu capital privat avand ca preocupare primordiala importul si distributia de produse alimentare premium reprezentand branduri recunoscute international in regim pre-comanda cu utilizarea SFA.
Pentru mai multe detalii: www.bock.ro