Director Vinzari

Europlast

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea distributiei la nivel de 4-6 judete, prin contactul direct cu beneficiarii, fidelizarea clientilor actuali si incheierea de contracte noi, inplementarea unor noi sisteme de managmentul deseurilor la nivel de Primarii, sau proiecte la nivel de institutii. organizarea comenzilor si urmarirea instrumentelor de plata, participarea la expozitii nationale si zonale, identificarea beneficiariolor de proiecte finantate de UE, prin diferite programe de finantare , organizarea de licitatii.

CERINTE

Persoana dinamica cu simtul responsabilitatii, bun organizator, prezentabil, cu conpetente sociale si profesionale, loial si devotat. vorbitor de cel putin o limba straina de circulatie internationala, permis de conducere cat. B, disponibil la deplasari.

BENEFICII OFERITE

se ofera salariu atractiv, bonusuri, Masina de firma, tel mobil., Laptop. bonuri de masa, excursii in strainatate.

Importator distribuitor de infrastructura ptr managmentul Deseurilor, europubele, containere, utilaje pentru primarii, firme de salubritate, societatii de reciclare