DIRECTOR VANZARI SOFTWARE - limba maghiara

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Concepe si pune in aplicare strategia de vanzari a firmei,
- Conduce activitatile de marketing, vanzari si serviciu clienti in asa fel incat aceste activitati sa functioneze eficient,
- Mentine relatiile cu partenerii deosebiti, urmareste personal rezolvarea problemelor acestora, sprijina intensiv proiectele mari de vanzare,
- Construieste si conduce echipa care va acoperi intreaga zona in care actioneaza firma,
- Isi motiveaza subalternii, le sprijina activitatea si urmareste dezvoltarea lor continua.

CERINTE

- studii superioare preferabil in domeniul IT, alte pregatiri in IT constituie avantaj,
- experienta 3 + ani in domeniul vanzarilor industriale,
- constituie avantaj experienta in conducerea de echipa si in dezvoltarea unei afaceri,
- foarte bune cunostinte de limba maghiara si limba engleza,
- cunostintele de limba germana sau limba sarba constituie un avantaj important,
- proactivitate si initiativa,
- foarte bune abilitati organizatorice si de management al timpului,
- foarte bune abilitati de conducere si coordonare a echipei,
- disponibilitate la deplasari,
- capacitatea de a munci cu targete,

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant corelat cu performantele,
- telefon mobil, laptop, masina de seviciu,
- posibilitati de dezvoltare a carierei la nivel international.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training pentru a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii.

SMART TRAINING, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, recruteaza personal pentru pozitia de DIRECTOR VANZARI SOFTWARE pentru clientul sau, companie multinationala care furnizeaza sisteme informatice de administrare a depozitelor.