DIRECTOR VANZARI Arad//oportunitate in domeniul FMCG

BEST Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii supervizorilor si agentilor de vanzari din subordine
- Elaborarea rapoartelor zilnice de vanzari, stabilirea concluziilor si masurilor pe baza acestora
- Pastrarea legaturii cu furnizorii
- Dezvoltarea pietei de vanzari si promovarea imaginii firmei
- Instruirea prin traininguri periodice a personalului din vanzari

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta de 3 ani in vanzari FMCG
- Capacitatea elaborarii de strategii
- Aptitudini organizatorice si de conducere
- Limba engleza (constituie avantaj)
- Disponibilitate la deplasari scurte si medii

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Existenta bonificatiilor.

Companie romano-germana specializata in servicii de consultanta pe domeniile management si resurse umane.
Clientul nostru, o companie romano- germana din domeniul vanzarii si distributiei FMCG, prezenta pe piata de peste 12 ani, isi dechide o noua filiala in judetul Arad.