Director Vanzari

PROFILE SCAN HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o societate comerciala cu capital german cu sediul in Arad si are calitatea de partener autorizat al unui important concern auto.
Conducerea si coordonarea echipei de vanzari;
Prospectarea pietei;
Urmarirea atingerii targetelor stabilite;
Raportari periodice.

CERINTE

Domiciliul in Arad sau Timisoara;
Experienta in domeniul vanzarilor, management, marketing de minim 3 ani;
Studiile superioare economice reprezinta un plus;
Bune cunostinte de limba engleza;
Cunoastera limbii germane reprezinta avantaj;
Permis de conducere categoria B ¿ vechime minim 3 ani;
Persoana dinamica, ordonata si bine organizata;
Orientat catre rezultate, abilitati de lider;
Bune abilitati de comunicare, prezentare si tehnice;
Bune abilitati de negociere.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit format din salariu fix si bonusuri;
Masina si telefon de serviciu;
Conditii de munca excelente in cadrul unei echipe tinere;
Prime.

Profile Scan HR ofera solutii complete in domeniul managementului resurselor umane: servicii de recrutare si selectie de personal, evaluari psihologice, diagnoza organizationala, training si administrare de personal.