Director Vanzari

Profile Scan HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru este o societate comerciala cu capital german cu sediul in Arad si are calitatea de partener autorizat al unui important concern auto.
- Conducerea si coordonarea echipei de vanzari;
- Prospectarea pietei;
- Urmarirea atingerii targetelor stabilite;
- Raportari periodice.

CERINTE

- Domiciliul in Arad;
- Experienta in domeniul vanzarilor, management, marketing de minim 3 ani;
- Studiile superioare economice reprezinta un plus;
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Cunoastera limbii germane reprezinta avantaj;
- Permis de conducere categoria B ¿ vechime minim 3 ani;
- Persoana dinamica, ordonata si bine organizata;
- Orientat catre rezultate, abilitati de lider;
- Bune abilitati de comunicare, prezentare si tehnice;
- Bune abilitati de negociere.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial deosebit format din salariu fix si bonusuri;
- Masina si telefon de serviciu;
- Conditii de munca excelente in cadrul unei echipe tinere;
Prime.

Profile Scan vine in intampinarea satisfacerii nevoilor companiei dumneavoastra oferindu-va solutii complete in domeniul resurselor umane:
- recrutare si selectie de personal
- head-hunting
- evaluare psihologica
- consultanta organizationala
- administrare de personal
- training
- psihologia muncii(examen psihologic la angajare si reangajare, examen psihologic periodic anual, bianual, la doi sau trei ani, examen psihologic la admiterea in Institutiile de Invatamant Superior)
- psihologia transporturilor (obtinere permis conducere toate categoriile, siguranta circulatiei).