DIRECTOR REGIONAL TRANSILVANIA

TIMAC AGROM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutarea si conducerea unei echipe de 4-6 agronomi comerciali în mediul agricol (înso¿ire pe teren, formare cu ajutorul echipei marketing).
- Animarea unei re¿ele de distribuitori agricoli într-un spirit de parteneriat.
- Gestionarea zonei ca un adevarat centru de profit.
Persoana selectionata pentru aceasta misiune va beneficia de o formare adaptata inaintea integrarii în functie.

CERINTE

Persoana dinamica cu studii superioare si capacitate de a conduce activitati de dezvoltare si de management operational al unei echipe comerciale.
Spirit antreprenorial cu experienta comerciala in domeniul agricol, studiile superioare in domeniu precum si conversatia fluenta intr-una din limbile engleza / franceza constituie avantaje.

BENEFICII OFERITE

Cadru comercial profesional, un salariu motivant (fix si prima la realizarea obiectivelor), masina de serviciu si telefon mobil.

Grupul Roullier este un concern european cu sucursale in peste 35 de tari specializat in conceperea, producerea si comercializarea de solu¿ii tehnice inovatoare in domeniul ingasamintelor si zootehniei. Pentru filiala TIMAC AGROM din Romania angajam: