Director regional de vanzari

Tabita Tour

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deplasari in tara la agentiile arondate zonei, pentru a lua masuri in vederea cresterii vanzarilor si atingerea targeturilor propuse.
Are in subordine agentiile Filadelfia din Drobeta Turnu Severin, Oradea, Arad, Timisoara, Deva, Targu Jiu, Lugoj, Petrosani, Craiova, Slatina
Intocmirea unui raport periodic pentru monitorizarea feedback-ului, la actiunile intreprinse.
Corespondenta dintre sediul central si celelalte agentii din tara si strainatate
Stabilirea si atingerea targetului de vanzari lunar;
Se asigura de buna desfasurare a transferurilor zonei arondate, inclusiv de coordonarea acestora;
Gestionarea unui portofoliu de clienti si colaboratori existenti si atragerea de noi clienti si colaboratori.

CERINTE

Studii superioare in domeniul turismului sau management
Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie de conducere in domeniul turismului
Permis de conducere categoria B
Disponibilitate de deplasare
Brevet de turism
Persoana tanara, dinamica, flexibila, cu gandire critica

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu
Telefon mobil
Tichete de masa
Laptop de serviciu
Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru dinamic
Posibilitate de promovare si recompense in functie de performante

Informatii suplimentare la nr 0263215500, 0746018113
Cv-urile se trimit la adresa recrutarefiladelfia@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Transport intern si international de persoane