Director Economic

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sunteti responsabil cu organizarea si controlul circulatiei documentelor in cadrul sucursalei, supravegherea personalului din subordine, raportarea catre conducere si reprezentarea oficiala a firmei in fata organelor de control.
- Veti lua toate deciziile necesare pentru desfasurarea normala a activitatii sucursalei si participati la imbunatatirea acesteia.
- Misiunea zilnica va fi aceea de a organiza si conduce evidenta contabila la nivelul sucursalei.

CERINTE

- Aveti studii superioare in domeniul economic si experienta de cel putin 3 ani in activitati de conducere si organizare a evidentelor contabile. - Aveti cunostinte de Legislatie in domeniul economic, cunostinte de operare pe calculator si de limba engleza.
- Absolvirea unor cursuri de management financiar si/sau instruire pentru aplicarea standardelor internationale de contabilitate reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Companie de renume in domeniul constructiilor;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei;
- Realizarea unor proiecte importante.

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management – www.eurotriade.com .
Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, firma de renume din domeniul constructiilor, sucursala din Medias.