Director de Vanzari Regional

ACOM MATERIALE DE CONSTRUCTII SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vizite actionari
- colaborare cu managerii de produs
- vanzare catre clientii existenti si dezvoltarea retelei de clienti
- urm¿re¿te dezvoltarea pie¿ii ¿i ia din timp m¿surile adecvate, care s¿ înt¿reasc¿ pozi¿ia societ¿¿ii pe pia¿¿; aceasta influen¿eaz¿ în special preg¿tirea de noi grupe ¿i întreg departamentul de dezvoltare ¿i organizare a pre¿urilor
- cerceteaz¿ nevoia actionarilor în ceea ce prive¿te paleta de produse, serviciile suplimentare ¿i ofertele promo¿ionale
- supravegheaza capacitatile de plata ale clientilor si informeaza despre nereguli

CERINTE

- studii superioare finalizate
- specializare in domeniu
- experienta relevanta in vanzari, preferabil in domeniul materialelor de constructii (nu este o conditie)
- excelente abilitati de comunicare si negociere
- disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara
- domiciliul in zona de vest a tarii
- cunostinte PC (Microsoft Office)
- rezistenta la stres
- carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonusuri in functie de rezultate, masina, laptop, telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu materiale de constructii