Coordonator Transport - Dispecer

Dynamic Logistik SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿Organizarea si coordonarea activitatii de intermediere în transporturile internationale de marfuri.
¿Dezvoltarea si consolidarea relatiilor cu clientii si furnizorii.
¿Analiza activitatii si construirea unei strategii proprii de dezvoltare economica a acestui serviciu.
¿Optimizarea activitatii de logistica în transporturi.

CERINTE

¿Studii economice.
¿Experienta în transporturi constituie un avantaj.
¿Aptitudini organizatorice, capacitate decizionala.
¿Experienta de munca în cadrul unei echipe.
¿Abilitati de comunicare.
¿Capacitate de a muncii într-un ritm dinamic.
¿Cunostinte temeinice de operare PC.
¿Cunostinte foarte bune de limba germana , engleza, franceza.
¿Disponibilitate de munca în program prelungit.

BENEFICII OFERITE

¿Pachet salarial atractiv.
¿Dezvoltarea carierei.
¿Conditii de lucru optime alaturi de un colectiv tânar într-o companie dinamica; în plina expansiune.

DESCRIEREA FIRMEI

Intermedieri transporturi marfa intern si international