COORDONATOR LUCRARI

ProAcces S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezinta firma in relatia cu clientii;
Organizeaza activitatea de curatenie la clienti;
Conduce si coordoneaza echipa de lucratori in curatenie;
Raspunde de respectarea conditiilor prevazute in contratele de servicii cu clientii ;
Solutioneza posibilele cerinte ale clientilor;
Asigura aprovizionarea cu consumabile necesare pentru buna desfasurare a activitatii;
Intocmeste rapoarte de activitate ;

CERINTE

Min. 3 ani experienta in coordonare;
Disponibilitate pentru deplasari si program flexibil; Permis de conducere cat. B;
Abilitati bune de comunicare si relationare;
Persoana orientata spre actiune cu o buna capacitate de executie, cu simtul responsabilitatii;
Pachetul Office (Word, Excel, PowePoint), navigare internet;
Permis de conducere cat.B.
Domiciliu resedinta Arad.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Masina de serviciu, Telefon.

ProAcces este o firma de recrutare si selectie resurse umane.
Clientul nostru este o companie care are ca activitati principale comertul cu produse de igiena, echipamante de protectia muncii si prestare de servicii de curatenie . Compania este prezenta in judetele Bihor, Arad si Timis si are peste 100 de angajati.