Coordonator echipa strangere de semnaturi

Oglinda De Vest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colaboratorii in toata tara pentru strangere de semnaturi pentru initiative legislative.

Cautam persoane comunicative, perseverente si ambitioase, capabile sa formeze si coordoneze o echipa de strangere de semnaturi!

- activitate part- time;
- plata pe baza de comision proportional cu implicarea;

Responsabilitati:
- selectie resurse umane,
- coordonare echipa
- gestionare date clienti,
- consultanta financiara,

CERINTE

- nu se cere experienta;

- atitudine pozitiva si proactiva
- amabilitate, perseverenta
- capabil sa isi atinga telurile propuse
- seriozitate, spirit de initiativa si organizare, comunicare;
- bune aptitudini de prezentare, negociere si convingere;

- dorinta de afirmare si dezvoltare profesionala;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- proactivitate in relatia cu clientii si colegii
- capacitate si dorinta de invatare si perfectionare

- cunostinte PC (MS Office, e-mail)
- detinerea de calculator+imprimanta+scanner+internet

BENEFICII OFERITE

- salarizare deosebita, renumerare in directa concordanta cu realizarile, venituri la nivel de UE;
- suport tehnic la un timp acceptabil de raspuns (pe mobil si pe e-mail)
- training, cursuri de pregatire
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes prin managementul unei echipe;
- avansare in cariera in functie de performanta;
- evolutie rapida in cariera;
- recunoastere profesionala;
- program flexibil, fara target, fara stres.

Asteptam CV-ul dumneavoastra.

Oglinda de Vest este un ziar regional (vestul tarii - Arad), infiintat in 2009, care publica stiri din o gama larga de domenii. In acelasi timp promoveaza petitii pentru schimbari legislative.