COORDONATOR ACTIVITATE SANTIER PENTRU ARAD

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv principal:
Coordonarea si urmarirea activitatii de pe santierele aflate in subordine.

Responsabilitati:

- Supervizarea activitatilor de pe santiere.

- Urmarirea respectarii incadrarii in termenele de executie.

- Asigurarea calitatii executiei in conformitate cu proiectele si normativele in vigoare.

- Mentinerea legaturii permanente cu clientii sau reprezentantii acestora.

- Intocmirea necesarului de materiale.

- Gestionarea cheltuielilor pentru punctul (punctele de lucru).

- Negocierea si semnarea contractelor cu clientii, subcontractorii si furnizorii.

- Intocmirea ofertelor in cadrul departamentului tehnic

CERINTE

- Profilul:inginer constructor- specialitatea constructii industriale.

- Nivel Cariera: Peste 10 Ani Experienta

- Minim 10 ani experienta in domeniul tehnic-ofertare

- Operare calculator (Microsoft Office, Excel, AutoCAD, Photoshop). 3dmax -constituie un avantaj.

- Experienta in proiectare - constituie un avantaj, cunostinte intocmire devize.

- Limbi Straine: engleza. Cunoasterea limbii italiene constituie un avantaj.

- Permis auto cat.B

BENEFICII OFERITE

Oferta atractiva.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.