Consultant Vanzari

STAR TELEFONICA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea planului de vanzari;
- creeaza si dezvolta portofoliul de clienti;
- realizarea rapoartelor de activitate;
- prospectarea pietei si studiul concurentei (aduna informatii despre potentialii clienti, aduna informatii despre concurenta).

CERINTE

- cunostinte de operare PC (Word, Excell, navigare Internet);
- permis de conducere categ. B;
- abilitati de negociere;
- aptitudini de analiza si planificare a activitatilor;
- orientare catre client (identifica usor si intelege nevoile clientului, interesat de dezvoltarea unei relatii credibile cu clientii);
- personalitate deschisa (relationeaza bine cu clientii), flexibilitate, dinamism;
- aspect profesional - business.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial constand in salariu fix - bonusuri lunare si trimestriale;
- masina de serviciu;
- telefon mobil;
- cursuri de instruire profesionala organizate de Vodafone;
- dezvoltarea unei cariere solide in vanzari.

Important partener Vodafone, avand peste 7 ani experienta in domeniul comercializarii produselor si serviciilor GSM, aflat in continua ascensiune. Departamentul de vanzari directe al companiei a fost infiintat in octombrie 2004, iar segmentul de piata caruia i se adreseaza este cel al IMM-urilor. In prezent echipa de vanzari directe a companiei Star Telefonica este Top Performer in regiunea Timisoara ( judetele Arad, Bihor, Caras-Severin, Hunedoara, Timis) si numarul 1 in tara. Din martie 2007 isi propune sa inceapa activitatea si in regiunea Craiova ( judetele Dolj, Arges, Gorj, Valcea, Olt, Mehedinti).