Consultant Vanzari

FRIGO PLUS PROJECT s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Description
- dezvoltarea relaţiilor cu clienţii existenti
- mărirea portofoliului de clienţi
- prospectarea pietei in domeniu-cunoasterea pietei de frig constituie avantaj
- elaborare oferte tehnice si comerciale
- realizarea prezentarilor, cataloagelor si a paginii web
- negocierea contractelor si urmarirea acestora
- atingerea target-urilor de vanzari stabilite
- promovarea companiei si produselor
- gestionarea produselor
- raspunde de organizarea si activitatea punctului de lucru

CERINTE

-Studii superioare
-Experienta in vanzari B2B- constituie avantaj
-Cursuri de vanzari- constituie avantaj
-Operare PC, office, web obligatoriu- grafica si programe tehnice constituie avantaj
-Limba engleză obligatoriu bine- o limba in plus constituie avantaj (italiana, germana, maghiara, sarba)

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+ comision atractiv
Posibilitati de promovare in conducerea firmei

Firma tanara, distribuitor de echipamente frigorifice comerciale si industriale pe piata Romaniei si est europeana.