CONSULTANT FINANCIAR - OPORTUNITATE DE VENITURI RIDICATE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aplica acum pentru postul de CONSULTANT FINANCIAR si ai posibilitatea de a face parte din echipa unei institutii financiare austriece de renume, prezente de peste 12 ani in Romania, intr-o relatie de parteneriat cu aceasta.
Principalele responsabilitati:
- prospectarea si identificarea potentialilor clienti - persoane fizice, pe teritoriul judetului Arad
- dezvoltarea vanzarilor de produse financiare - credite de nevoi personale si carduri de credit
- raportarea rezultatelor activitatii catre coordonatorul echipei.

CERINTE

- studii superioare finalizate sau in curs de absolvire
- abilitati de vanzare, prezentare si negociere
- bune abilitati de comunicare si interactiune
- atitudine pro-activa, perseverenta in atingerea obiectivelor
- experienta in vanzari directe constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea unor castiguri substantiale, proportionale cu volumul de munca depus
- programe de dezvoltare profesionala si personala
- program de lucru flexibil
- posibilitatea de promovare in cadrul sistemului