Consultant financiar / coordonator echipa asigurari

SALVE FINANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane comunicative cu vointa si atitudine de invingator care sa si ia angajamentul urmatoarelor responsabilitati pe care le vor realiza cu sprijinul neconditionat al coordonatorilor in sistem full time sau part time dupa disponibilitate:
- Identificarea potentialilor clienti;
- Stabilirea necesitatilor clientului;
- Elaborarea solutiei financiare personalizate pentru client;
- Mentinerea legaturii cu clientii pentru service;

Constituie avantaj numai si numai in desfasurarea activitatii viitoare dar nu este imperios necesara:
- Experienta in vanzari;
- Experienta in pregatirea si coordonarea unei echipe;
- Existenta unei echipe/colaboratori;

CERINTE

CAUTAM SA FORMAM PROFESIONISTI!

Nu oferim o slujba, ci oferim o oportunitate: aceea de a castiga un venit suplimentar si/sau de a construi pas cu pas o cariera solida in domeniul financiar.
Nu cautam persoane care asteapta ca viata sa le dea, ci persoane care vor SA IA mai mult de la viata.
Nu conteaza ca esti novice sau esti foarte bine pregatit, conteaza sa vrei mai mult decat ai/esti in acest moment.

Persoane care doresc sa-si organizeze singuri timpul si sa-si dezvolte o cariera in domeniul finaciar sau poate o afacere proprie avand la dispozitie un portofoliu de produse care pot fi oferite cu usurinta tuturor claselor sociale.

BENEFICII OFERITE

Care sunt beneficiile acestui parteneriat?

-independenta financiara
-dezvoltarea propriei afaceri
-castiguri nelimitate - comisione extrem de avantajoase plus diferente de comision de la membrii echipei;
-dezvoltare profesionala si personala
-dezvoltarea unei cariere de succes in domeniu financiar.
-traininguri nationale si internationale.

Companie multinationala de brokeraj cu capital privat strain, asigura intermedierea financiara a serviciilor principalelor societati de asigurari din Romania: GENERALI, ING, INTERAMERICAN.

Produse : plan de economii pentru pensie, plan de finantare pentru viitorul copilului, plan de investitie, asigurari de sanatate, asigurari pentru locuinte (CARE VOR FI OBLIGATORII DIN 1 IANUARIE),asigurari RCA, CASCO, Pensii facultative etc