CONSULTANT FINANCIAR

GROUPAMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atrage noi clienti, dezvolta si mentine relatii stranse cu clientii actuali ai companiei.
Prezinta clientilor produsele noastre si promoveaza imaginea companiei.
Prezentare detaliata a serviciilor financiare cu determinarea necesitatilor financiare ale clientului
Prezentarea solutiilor financiare personalizate si finalizarea contractelor
Intretinere portofoliu clienti
Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa de e-mail geaninaswetty@yahoo.com.

CERINTE

Cu studii medii sau superioare finalizate.
- Persoana serioasa, perseverenta, responsabila, proactiva.
- Abilitati de comunicare orala si in scris excelente, usurinta in comunicare;
- Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera;
- Reuseste de cele mai multe ori ceea ce si-a propus;
- Persoana capabila de automotivare, energica
- Experienta in asigurari constituie un avantaj (sanse reale de promovare)

BENEFICII OFERITE

Venitul format din:
- comision din vanzari
- bonusuri
- Sanse de promovare si avansare pe treapta ierarhica
- Training-uri de specialitate, motivationale
- Posibilitatea de a lucra intr-o atmosfera placuta, cu specialistii

DESCRIEREA FIRMEI

Companie multinationala