Consultant financiar

Kunden Broker

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incepand cu 1 Ianuarie 2010 va incepe REFORMA DE SANATATE. Toate persoanele intre 18 si 65 ani vor incheia asigurari de sanatete OBLIGATORIU. Aveti sansa unica sa castigati sume enorme de bani pe timpul reformei, si nu numai.

- Identificarea si consilierea clientilor
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti

CERINTE

- Persoana dinamica, cu aptitudini de lider
- Atitudine pozitiva, entuziasm si perseverenta
- Bune abilitati de comunicare si de negociere
- Experienta in conducerea, dezvoltarea si pregatirea unei echipe constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Formarea profesionala specializata gratuita din partea firmei in tara si strainatate
- Sistem de cariera performant si motivant
- Salariu si bonusuri in functie de realizari
- Protectie manageriala si masina in functie de nivelul de performanta
- Posibilitatea de a deveni asociat in firma

Kunden Broker activeaza pe piata de capital si a serviciilor financiare din Romania, din anul 2005.
In anul 2009, compania se apropie vertiginos de pozitia de lider.