Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea de consultanta financiar-bancara in vederea acordarii de solutii optime legate de investitii privind modernizarea, renovarea, construirea ori achizitionarea unei locuinte precum si elaborarea unor programe de economisire extrem de avantajoase;
- Prospectarea pietei pentru dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Promovarea imaginii bancii in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

- Persoane active, ambitioase, tenace;
- Aptitudini analitice, abilitati de comunicare si prezentare;
- Spirit de initiativa si decizie
- Studiile superioare in domeniu precum si experienta intr-un domeniu bancar competitiv constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Comisioane directe (25%-69%) si indirecte (7%-44%), bonusuri de calitate (5%-15%);
- Mediu de lucru placut
- Trainiguri specializate gratuite si obligatorii;
- Posibilitatea construirii unei cariere in domeniu.
- Leasing auto, banca plateste max 100 Euro/luna
- Credit preferential