Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

LA NN CÂȘTIGĂM ÎMPREUNĂ. APLICĂ ACUM.

Cine suntem noi?

Suntem o companie de asigurări și pensii de origine olandeză. Suntem prezenți în 18 țări și avem în spate o istorie de 170 de ani. Cei peste 12.000 de oameni care lucrează pentru NN fac toate aceste lucruri posibile alături de cei 15 milioane de clienți.

De ce sa ni te alaturi?

Programele noastre de dezvoltare sunt recunoscute ca fiind printre cele mai bune din industria asigurărilor. Dacă vii cu o gândire deschisă și o dorință puternică de a învăța și de a te dezvolta, NN te ajută să îți construiești o carieră de succes. Suntem o companie orientată către oameni, ce face tot posibilul ca munca să fie realizată cu pasiune.

CERINTE

Te așteptăm să te alături echipei noastre dacă: ☑️

- ai minim 1 an experiență în vânzări;
- ai excelente abilități de prezentare, persuasiune, vânzare și negociere;
- ai capacitate de comunicare și colaborare, de muncă în echipă;
- ești puternic orientat către client;
- ești optimist și ai atitudine pozitivă.

În jobul de Consultant Financiar vei fi responsabil cu:

- dezvoltarea, gestionarea și fidelizarea portofoliului de clienți;
- promovarea produselor NN Asigurări de viață, pe piața locală;
- menținerea unei legături permanente cu clienții, acordându-le asistența necesară pe durata parteneriatului cu aceștia.

BENEFICII OFERITE

Și vei beneficia de:

- echipă ambițioasă, cu peste 15 ani experiență în domeniu;
- program de lucru flexibil;
- pachet de beneficii competitive;
- sistem de salarizare motivant, axat pe performanță (bonusuri lunare, trimestriale etc.);
- cursuri și programe de dezvoltare profesională;
- carieră într-o companie multinațională de top susținută de un sistem bazat pe recunoașterea performanței.

Așteptăm CV-ul tău la adresa mihaila.giurgiutiu@nnconsultant.ro.