consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Prezentarea ofertelor de produse si servicii;;
Consilierea clientiilor in alegerea deciziei optime;
Negocierea contractelor si supervizarea derularii contractelor;
Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie;
Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al activitatii.

CERINTE

Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, negociere;
Implicare, atitudine proactiva, pozitiva si orientare catre client;
Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte;
Persoane ambitioase, dinamice, orientate spre rezulate si dornice de control asupra castigurilor

BENEFICII OFERITE

Pachet financiar motivant de top fata de nivelul pietei :
- Comisioane atractive;
- Sistem de bonusuri trimestriale si anuale pentru a incuraja performanta;
- Program de training atat de vanzari cat si de abilitati manageriale;
- Oportunitate reala de promovare in functie strict de rezultatele personale;
- Mediu de lucru profesionist.