CONSILIER VANZARI SHOWROOM - Romstal ARAD

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea produselor din showroom si cataloage de produse
- orientarea clientilor pentru cumpararea necesarului de produse dupa o investigare atenta a nevoilor acestora
- consultanta in amenajarea si estetica spatiilor
- finalizarea vanzarii (incheiere de contracte, emitere bonuri)
- facturarea produselor

CERINTE

- persoana cu studii medii sau superioare,
- minim 1 an experienta in domeniul vanzarii de produse sanitare si ceramice sau in domeniul proiectarii ambientelor ceramice;
- cunostinte legate de design interior si intocmirea desenelor de releveu;
- abilitati de influentare, persuadare, comunicare, negociere
- bune abilitati de prezentare
- diplomatie, rezistenta la stres, capacitate de organizare si atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

- Traininguri
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 200 milioane de euro si o vechime de 15 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1000 de angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.
Printre valorile promovate de noi se numara:performanta, calitate si recunoastere, respect pentru oameni si mediu, initiativa si viziune, comunicare si cooperare. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!