Consilier vanzari / Sef magazin

BASTION Stone Import SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza activitatea unui centru de distributie / vanzari!
- mentine si dezvolta portofoliul de clienti
- organizeaza si coordoneaza activitatea din magazin
- gestiunea stocurilor si contabilitate primara
- organizeaza si coordoneaza livrarile
- colaboreaza cu managerul pentru mentinerea si dezvoltarea relatiei cu furnizorii externi

CERINTE

femeie, varsta pana in 40 ani
- dinamica, spirit de echipa
- simt estetic, pasionat de design si amenajari interioare
- organizat, disponibil la deplasari si program prelungit, atunci cand este cazul
- limba engleza - conversational
- limba maghiara - poate fi un avantaj
- cunostine de operare calculator
- disponibilitate de a invata lucruri noi
- abilitati de vanzare

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- pachet salarial atractiv (salariu fix atractiv + bonusuri si prime)
- telefon de serviciu
- posibilitati reale de training si promovare!
- mediu de lucru placut, activ si dinamic

GRUPUL DE FIRME BASTION GRUP este un grup de firme cu capital integral romanesc, avand sediul central in Arad. Grupul are o gama integrat de activitati, in domeniul imobiliar – constructii, dezvoltari imobiliare, agentie imobiliara si comert in domeniul materialelor de constructii si a produselor de consum. BASTION GRUP este un grup de firme dinamic, fiind intr-o continua ascensiune si expansiune.
BASTION Stone Import este o societate care se ocupa de import, distributie si comercializare a materialelor de constructii/finisaje, fiind specializati in produse din piatra naturala, granit, gresie/faianta etc.