Consilier vanzari

Multinationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea si vanzarea produselor companiei
-Implicare, abilitati de comunicare si negociere
-Orientare catre clienti si obtinerea de rezultate prin profesionalism si consecventa

CERINTE

Ce asteptam de la tine ?! Sa fi cel care ni se alatura in dorinta de a ne multumi si mai mult clientii ! Daca esti o persoana care apreciaza munca si nu se multumeste cu putin, daca stii sa iti organizezi timpul cu constiinciozitate, te primim cu placere sa faci parte din echipa noastra.

BENEFICII OFERITE

-Comisioane din vanzari
-Premii de performanta
-Posibilitatea unei cariere de succes

Companie internationala avand sediul in Elvetia cu o vechime de peste 25 ani pe piata, este prezenta in Romania de 17 ani si are drept carte de vizita calitatea la gradul superlativ a produselor sale. Noi producem si comercializam bunuri de larg consum patentate si suntem prezenti pe 5 continente in 40 de tari avand peste 80 milioane clienti cu 760 milioane produse vandute.