Consilier sanatate si frumusete

Companie Internationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor pe baza de aloe si a suplimentelor nutritive naturale, a produselor de igiena si ingrijire personala pe baza de aloe si promovarea planului de marketing(construirea de echipe de consumatori in urma carora se primesc bonusuri substantiale .Sistemul multi level de promovare a produselor este un sistem care promoveaza vanzarea directa a produselor, fara intermediari-marketing pe mai multe nivele sau generatii.Firma cu care colaboram este o firma americana, are filiale in peste 135 de tari si este lider mondial in ceea ce priveste cultivarea, producerea si distribuirea produselor cu aloe.

CERINTE

Sociabil, dornic de a face schimbari in viata sa, dornic de a avea castiguri financiare suplimentare, dorinta de a ajuta pe ceilalti si capacitatea de a fi un bun ascultator.
Flexibilitate si capabilitate sa relationeze cu ceilalti

BENEFICII OFERITE

In functie de implicarea personala a fiecaruia si de volumul tranzactiilor efectuate in echipa sa, bonusurile pot fi substantiale cu sansa de a creste in fiecare luna
Se munceste in echipa,.

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor produse naturale aloe