Consilier rent-a-car

Sc Verbita Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste contractele rent-a-car si procesele verbale de predare-primire a autoturismului;
Intocmeste factura si bonul fiscal prin care se achita contravaloarea contractului;
Tine evidenta inchirierilor si a datelor de expirare a contractelor;
Intocmeste zilnic borderou cu incasarile si preda banii incasati;

CERINTE

Abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu clientii;
Studii medii finalizate;
Experienta in domeniul vanzarilor;
Abilitatea de lucra atat individual cat si in echipa;
Persoana foarte bine organizata;
Cunostinte operare PC ( Microsoft Office si Internet);
Cunoasterea unei limbi straine, cerinta obligatorie;
Carnet de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Salar fix + bonuri;
Lucru intr-o echipa bine organizata;
Mediu de lucru profesionist.

Companie specializata in comercializarea de autovehicule Dacia, Renault, Nissan fiind concesionar Dacia si Renault din judetul Arad. Alte activitati derulate de companie sunt cele legate de partea de service auto, garantie si post garantie, comercializarea piese auto de origine, cat si activitatea de taximetrie, rentacar, leasing, broker asigurari.