Consilier bancar

Raiffeisen Banca pt Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest job se adreseaza tuturor persoanelor dornice sa realizeze o cariera in domeniul bancar. Consilierea clientilor si solutionarea corecta a deficientelor aparute in domeniul locativ este responsabilitatea pe care consilierii bancii trebuie sa o presteze.

Promovarea pe piata a produsului de economisire-creditare.
Acest job este unul part-time / full -time.

CERINTE

Candidatul ideal :
- ambitios si cu reale abilitati de comunicare;
- bun manager si negociator;
- sa poata oferi clientului o solutie corecta la nevoile sale;
- munca in echipa este esentiala;
- deschis pentru nou si dornic sa acapareze noi informatii.
- abilitatile de organizare si planificare, o gandire analitica si capacitatea de sinteza

BENEFICII OFERITE

Banca ofera :
- pachete motivationale substantiale;
- sisteme de salarizare flexibile;
- cursuri si traininguri de initiere gratuite;
- partea de logistica necesara;
- leasing pentru masina 50% finantat de banca;
- avansarea in structura ierarhica;
- recompense si bonusuri lunare in functie de performante;
- parteneriat si transparenta fata de angajati

DESCRIEREA FIRMEI

Banca de prestigiu in Europa acum si in Romania!
Lider european in domeniul economisirii si creditarii in sistem colectiv pentru domeniul locativ.
Produsul nostru : LOCUINTA TA!!