CONSILER FINANCIAR

Raiffeisen Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si distributia in regim part-time sau full-time a produselor financiare;
- mangerierea propriei echipe;
- consiliere clienti;
- cooptarea si pregatirea noilor colaboratori;
- participarea la seminarii si pregatiri organizate in cadrul firmei.

CERINTE

- persoana dinamica, serioasa, motivata;
- abilitati de comunicare si organizare;
- orientare spre rezultate;
- abilitati de lucru in echipa;
- sa poata reprezenta interesele firmei si a clientIlor
- deschis pentru nou;
- sa vrea sa devina un leader.
- dorinta de afirmare si castig

BENEFICII OFERITE

- venituri motivante;
- premii in obiecte, excursii, bani, etc;
- training de perfectionare gratuit;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o institutie financiara;
- lucrul intr-o echipa dinamica si motivata.

Raiffeisen Banca pentru Locuinte este prima institutie financiara din Romania in domeniul economisirii si creditarii in sistem colectiv pentru domeniul locativ.
Banca ofera platforma ideala pentru persoanele care vor sa economiseasca si sa beneficieze si de prima de la stat pentru sporirea confortului locativ.
Avem cea mai intinsa retea de distributie din tara pe domeniul bancilor de economisire-creditare.