colaboratori pentru incheierea asigurarii obligatorii a imobilelor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Caut colaboratori in TOATA TARA pentru incheierea asigurarii obligatorii a imobilelor,deoarece incepand cu acest an asigurarea imobilelor este obligatorie.
Pana in luna februarie a anului curent exista posibilitatea de a incheia asigurarea obligatorie a imobilelor la un pret minim astfel:
-pentru imobilele din vaiuga se incheie o asigurare minima de 10000€,ceea ce inseamna ca pe an pentru aceeasta sigurare se va plati 25€
-pentru imobilele din caramida,BCA,etc. se incheie o asigurare minima de 20000€,ceea ce inseamna ca pe an pentru acesata asigurare se va plati 50€
Dupa aceasta data asigurarea obligatorie a imobilelor se va face la pretul la care este estimat imobilul respectiv.EXP:pentru un apartament cu 3 camere care este estimat la petul de 40000€,iar asigurarea imobilului se va face la aceasta suma,ceea ce inseamna ca pe an pentru aceasta asigurare se va plati 100€.
Achitarea sumei asigurarii se face in 4 rate.
In caz de dauna despagubirea se face pentru urmatoarele situatii:calamitati naturale,trasnete,furt,vandalism,foc,caderi de corpuri.

CERINTE

- seriozitate
- punctualitate
- dinamism
- tenacitate
- abilitati reale de comunicare
- dorinta de a lucra cu profesionisti in domeniul financiar-bancar,si de a deveni unul din acestia
- dorinta de a lucra intr-o banca de prestigiu din Romania
- dorinta de a face o cariera in domeniul financiar-bancar
- participarea obligatorie la treiningurile oferite de catre banca

BENEFICII OFERITE

-remunerare avantajoasa
SUNATI LA NR.DE TEL.:0740 517 300 PENTRU STABILIREA UNUI INTERVIU,SAU PENTRU INFORMATII SUPLIMENTARE.PERSOANA DE CONTACT:Angela Anghel