colaborator LIfe-Care

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut.
Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Life Care va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.
Beneficii Oferite
-inscriere gratuita
-intre 20 si 25 % discount din valoarea comenzilor;
-intre 2 si 20 % din valoarea totala a comenzilor lansate de propria structura; cu cat veti construi o structura mai mare, cu atat bonusurile incasate de dvs. vor fi mai mari.
-livrare la domiciliu in 48 de ore;
- cadouri in fiecare campanie, chiar de la prima comanda;
- participarea la concursuri si competitii motivante;
- sprijinul permanent al unui coordonator de vanzari cu experienta;
-program flexibil;
-sansa de a promova la conducerea unei echipe.

CERINTE

Cerinte
-formarea unei echipe din persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene)
-colectarea si plasarea comenzilor, pe baza catalogului Life Care
-comanda se plaseaza online.

BENEFICII OFERITE

- TRAININGURI GRATUITE
- PRODUSE CADOU
-promotii mai mult decat atractive
CASTIGATI BANI promovand produse sanatoase, fara parabeni, anticancerigene!
Aplicati CV-ul dvs.acum si incepeti sa castigati!

Companie nr 1 in lumea BIO din Romania cauta colaboratori pentru extinderea afacerii.