Colaborator-banca

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colaborarea se face cu una dintre cele mai prestigioase banci din Romaina,a carui capital social este de peste 96.000.000 LEI.Aceasta colaborare poate si part time(2-3ore/zi) sau full time, depinzand de nevoile dumneavoastra personale. La aceasta colaborare nu necesita sa aveti experienta anterioara deoarece banca va ofera gratuit treininguri de initiere si de specializare in domeniul financiar-bancar, de aceea pot participa atat elevii, studentii, cat si pensionarii.

CERINTE

- seriozitate
- punctualitate
- dinamism
- tenacitate
- abilitati reale de comunicare
- dorinta de a lucra cu profesionisti in domeniul financiar-bancar,si de a deveni unul din acestia
- dorinta de a lucra intr-o banca de prestigiu din Romania
- dorinta de a face o cariera in domeniul financiar-bancar
- participarea obligatorie la treiningurile oferite de catre banca

BENEFICII OFERITE

-venituri financiare substantiale
-posibilitatea de gestionare a timpului de lucru
-posibilitatea de promovare
-odata cu promovarea pe langa cresterea veniturilor financiare banca va ofera o serie de beneficii si facilitati(computer personal,lizing la o masina aleasa de dumneavoastra,facilitati la cumpararea unui imobil sau a unui teren,etc.)
-posibilitatea construirii unei carieri in acest domeniu
-parte dintr-o echipa de profesionisti ai domenilui financiar-bancar
-pentru buna desfasurare a activiatatii dumneavoastra banca va pune la dispozitie un birou in incinta sediului bancii.
DEPUNEREA CANDIDATURII SE FACE PE ADRESA:anghelngl@yahoo.com SAU SUNATI LA NR.DE TEL.:0740 517 300 PENTRU STABILIREA UNUI INTERVIU,SAU PENTRU INFORMATII SUPLIMENTARE.PERSOANA DE CONTACT:Angela Anghel