Colaborare vanzari - FM GROUP

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

FM GROUP WORLD: companie poloneza de distributie produse: cosmetica-parfumerie, curatenia si intretinerea casei si make-up.FM GROUP colaboreaza cu firma DROM FRAGRANCES din Germania, companie de productie a esentelor de parfum.
FM GRUP se impune pe piata internationala de parfumuri, fiind lider si totodata firma cu cea mai vasta dezvoltare in domeniul Multi Level Marketing (MLM) din Europa.
In Romania, a patruns in 2006, avand peste 5 milioane de distribuitori in toate orasele, cat si in localitatile marginale.

BENEFICII - PROFIT: compania ofera cel mai bun comision de pe piata:40% din vanzarea produselor. Vrei mai mult? Prezinta-le afacerea si cunostiintelor tale, inscrie-i in firma, iar FM te motiveaza cu un profit de 3-21%, in functie de eficienta grupului de distribuitori creat.
Fiecare produs FM are un anumit puncta, astfel, punctele obtinute din vanzarea ta si a grupului propriu de distribuitori se vor deconta la sfarsitul lunii in bani.

Ai deja un loc de munca? Cu atat mai bine, persoanele de contact pot fi distribuitorii sau clientii tai.
Beneficii: posibilitatea practicarii job-ului in paralel cu un serviciu, compania nu impune target lunar, nu impune un anumit volum pe comanda, nu va trage la raspundere daca nu aveti activitate, lucrati cat si cand doriti..

PERSOANA DE CONTACT - Zoia Gruia:
Telefon: 0740.408.835 / 0722.271.802;

Cu stima,
Echipa FM GROUP Romania.

CERINTE

Minim 18 ani!

BENEFICII OFERITE

Daca atingeti in mod sistematic urmatoarele nivele de eficienta, va motivam cu alte premii:
_ 6% atins in prima luna de la aderarea in grupul FM =100 lei;
_ 9% atins in 2 luni = 300 lei;
_ 12% atins in 4 luni = 500 lei;
_ 15% atins in 6 luni = 650 lei;
_ 18% atins in 9 luni = 1000 lei;
_ 21% in momentul atingerii = un laptop + un Mercedes clasa C in leasing.
Din momentul atingerii nivelului de 21%, castigul va fi permanent crescator.