Colaborare Part time Broker-OPORTUNITATE franciza- Timisoara

Omicron PM. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colaborare cu o mare companie financiara .
Intermediaza serviciile de pe piata financiara.
Companie financiara si marketing dezvolta liniile MANAGERIALE in partea de VEST a tarii.

- PART TIME
- FULL TIME

Colaborator independent- BROKER- CONSULTANT FINANCIAR- ASIGURARI (posibilitate franciza)

-Se adreseaza:
- celor care doresc un venit suplimentar
- cariera
- celor ambitiosi -posibilitatea de a coordona o afacere.

CERINTE

CONSULTANTUL IDENTIFICA OPORTUNITATI
- Cunoasteti si intelegeti dorintele si nevoile clientilor dvs. si pe aceasta baza elaborati concepte privind asigurarea viitorului, de asigurari si investitii financiare
- Incheierea contractelor de asigurare, pensii private, fonduri educatie copii etc
- Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate!
- Sistem de avansare in cariera

Experienta in vanzari directe si in special in ASIGURARI/produse financiare este un mare avantaj;
Studii minim Liceul- Sudiile superioare sau aflate in desfasurare
- Ambitia de a invata si de a deveni un cat mai bun profesionist;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare;
- Spirit de echipa si personalitate dinamica.
- BUNE ABILITATI DE COMUNICARE, PLANIFICARE SI ORGANIZARE

BENEFICII OFERITE

Formare solida in cadrul unei concept de formare unic la nivel NATIONAL.

- Sanse bune de promovare, in cadrul unui model de cariera
- pregatire pentru MANAGERI in STRAINATATE (EUROPA DE VEST si S.U.A.)
- diversificare venit prin premii, excursii strainatate
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA
Manegement