BUYER – DEPARTAMENTUL APROVIZIONARE-Arad, judetul Arad

ALCOA FUJIKURA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

• Abilitati de comunicare, negociere pt obtinerea celor mai bune termene si conditii comerciale (pret, calitate, conditii plata) in relatia cu furnizorii , explorarea pietei in gasirea celor mai buni furnizori
• Abilitati de negociere a contractelor pentru interesul companiei
• Foarte bune cunostinte tehnice , mecanice
• Cunoscator de limba engleza / germana si /sau maghiara
• Experienta in domeniu tehnic
• Bune cunostinte operare calculator(MS Office,Excel,Word,Internet)
• Carnet de conducere constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

• Dezvoltarea carierei in cadrul unei firme multinationale, in special in domeniul achizitiilor
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara,intr-un mediu profesional in plina dezvoltare
• Posibilitatea de a participa la instructaje de specialitate
• Posibilitate de a promova

Alcoa este liderul mondial in domeniul capacitatilor de metalurgie a aluminiului si cel de-al doilea mare producator de aluminiu. Alcoa este cel mai mare producator de alumina pe plan mondial, avand cea mai mare capacitate de productie.