BUCATAR FAST-FOOD

SC Juava Juice Cafe SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini:
- organizarea bucatariei si a personalului de bucatarie
- prepararea preparatelor in avans
- prepararea produselor cerute de clienti conform instructiunilor de lucru
- efectuarea si mentinerea curateniei in bucatarie

Program de lucru:
- luni-vineri intre orele 07:00 - 17:00

CERINTE

- experienta de bucatar este necesara
- seriozitate si punctualitate
- disciplinat si curat

BENEFICII OFERITE

- salar atractiv
- echipa de lucru foarte buna
- produse gratuite zilnic
- bonus la completarea fiecarui an de angajare
- plata orelor suplimentare

Suntem un juice-bar si cafenea in care producem si servim sucuri 100% naturale (fresh juice, smoothie, detox), cafele gourmet, shakuri, salate proaspete, sandwich-uri calde si reci, si minuturi. Oferim si ivrare gratuita la domiciliu sau birou. Mancare si bauturi proaspete, delicioase si sanatoase. www.juavajuice.com