BANAT AREA MANAGER

ROMINKO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

MATERII PRIME
 mase Plastice ¿ polietilena, polipropilena, polistiren,ABS, PET
 chimie ¿ industriala, alimentara
 healthcare ¿ materii prime
 metale ¿ produse plate, lungi si materiale de sudura
 cauciuc ¿ materii prime
 echipamente tehnologice

CERINTE

ATRIBUTII:

- Intretinerea si dezvoltarea de relatii comerciale cu partenerii interni;
- Cercetarea si cunoasterea temeinica a oportunitatilor pietei locale;
- Mentinerea clientilor existenti, identificarea de noi clienti;
- Urmarirea permanenta a dinamicii vanzarilor si a miscarii stocurilor;
- Analiza si urmarirea atenta a transformarilor pietei;
- Colaborarea permanenta cu echipa de vanzari din Bucuresti;

CERINTE:

- Cunostinte de specialitate in domeniu;
- Minim 1 an experienta in productie sau comert (vanzari);
- Cunoasterea la zi a pietei;
- Obligatoriu permis de conducere cat. B;
- Aptitudini de comunicare si negociere;
- Disponibilitate pentru deplasari dese si constante in zona alocata.
- Domiciliul stabil in jud. Arad sau Timisoara.

BENEFICII OFERITE

Se cauta persoanele entuziaste si interesate de dezvoltarea unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist.
Se ofera masina de serviciu si telefon mobil.

distributie materii prime si produse finite pentru industrie