AUTODESK Sales Specialist - Arad/Timisoara

SC GECAD NET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea de solutii si servicii CAD;
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Prezentarea ofertei de produse/servicii, consilierea clientilor;
- Sustinere seminarii;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- 3 ani experienta de lucru cu urmatoarele produse: ACAD 2007, Autodesk Mechanical 2D, Autodesk Inventor;
- Cunoastere produse similare: Solidworks, Proengineering;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Persoana organizata, flexibila, orientata spre client;
- Bun negociator;
- Cunostinte medii de limba engleza;
Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Lucrul intr-o echipa dinamica
- Training pe post

- Asteptam cu interes CV-ul Dumneavoastra, insotit de o scrisoare de intentie pe adresa dominic@bbcomputer.ro.

GECAD este una dintre cele mai cunoscute marci romanesti in intreaga lume. De la inceputurile sale in 1992 si pana astazi cand cuprinde 4 firme de succes, Grupul GECAD s-a impus treptat in pozitia de lider puternic al pietei romanesti de IT.
In cadrul grupului, GECAD NET este compania specializata in oferirea de servicii profesionale de securitate IT, solutii integrate de securitate IT si software.